ΕΟΡΤΑΣΜΟΣ 28ης ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Την Παρασκευή, 26 Οκτωβρίου 2012, πραγματοποιήθηκε με επιτυχία στην αίθουσα εκδηλώσεων του Σχολείου μας η καθιερωμένη εκδήλωση για τον εορτασμό της επετείου του ΟΧΙ.

Την ευθύνη της οργάνωσης είχε η κ. Νάστου Μαρία, φιλόλογος, η οποία εκφώνησε και τον πανηγυρικό της ημέρας. Συμμετείχε η χορωδία του Σχολείου μας υπό την καθοδήγηση του καθηγητή Βυζαντινής Μουσικής κ. Ιωακείμ Ανδρέα, καθώς και η χορευτική ομάδα μας με πρόγραμμα που επιμελήθηκε ο κ. Φυτιλής Αριστείδης, καθηγητής Φυσικής Αγωγής. Με την παρουσία του στην εκδήλωση μας τίμησε και ο Ηγούμενος της Ιεράς Μονής Αγάθωνος π. Δαμασκηνός Ζαχαράκης.

Να συγχαρούμε όλους τους μαθητές για την συμμετοχή τους στις εορταστικές εκδηλώσεις και για την ωραία παρουσία τους στην παρέλαση της 28ης !

Τελευταία Ενημέρωση στις Τετάρτη, 10 Απρίλιος 2013 09:36