ΓΕΝΙΚΟ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ-ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ Νέα - Ανακοινώσεις Εκδήλωση με θέμα "Ασφαλής πλοήγηση στο Διαδίκτυο" από το ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ. Ν. Φθ/δας και την Υπ. Προγρ/των Σχολ. Δρασ/των

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Σας προσκαλούμε στην εκδήλωση που διοργανώνει το Σχολείο μας την Πέμπτη, 21η Μαρτίου 2013, και ώρα 11:30΄ με θέμα «Ασφαλής πλοήγηση στο διαδίκτυο».

Την παρουσίαση θα κάνουν ο κ. Δήμου Ιωάννης, υπεύθυνος ΚΕ.ΠΛΗ.ΝΕ.Τ. Ν. Φθιώτιδας, ο κ. Θεοδώρου Χρήστος, τεχνικός υπεύθυνος ΚΕ. ΠΛΗ.ΝΕ.Τ. Ν. Φθιώτιδας και η κ. Παπαγιαννοπούλου Πολυξένη, υπεύθυνη προγραμμάτων σχολικών δραστηριοτήτων της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του Νομού μας.

Τελευταία Ενημέρωση στις Τρίτη, 19 Μάρτιος 2013 11:54