ΓΕΝΙΚΟ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ-ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ Νέα - Ανακοινώσεις Επίσκεψη Δημοτικού Σχολείου στη Βιβλιοθήκη μας

Επίσκεψη Δημοτικού Σχολείου στη Βιβλιοθήκη μας

Γέμισε παιδικές φωνές και γλυκά χαμόγελα η Βιβλιοθήκη και η αυλή του Σχολείου μας την Πέμπτη 13 Μαρτίου! Είκοσι πέντε παιδιά του Δημοτικού Σχολείου Μεγάλης Βρύσης με τη συνοδεία του Διευθυντή τους κ. Στεργίου και τριών δασκάλων, επισκέφθηκαν τη Βιβλιοθήκη μας, η οποία είναι πλέον ανοιχτή στο κοινό τις πρωϊνές ώρες. Ξεναγήθηκαν στον χώρο και στον κόσμο των βιβλίων, ενημερώθηκαν και συζήτησαν υπό την επίβλεψη και καθοδήγηση των υπεύθυνων της Βιβλιοθήκης και των δασκάλων τους.

Το ενδιαφέρον και ανταπόκρισή σας, παιδιά, δηλώνει ότι θα ξαναβρεθούμε σύντομα στον ίδιο χώρο. Σας περιμένουμε με μεγάλη χαρά!

Τελευταία Ενημέρωση στις Τετάρτη, 19 Μάρτιος 2014 09:48