ΓΕΝΙΚΟ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ-ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΑΜΙΑΣ Νέα - Ανακοινώσεις Επίσκεψη του Συλλόγου Διδασκόντων στον Σεβασμιώτατο Μητροπολίτη Φθιώτιδος

Επίσκεψη του Συλλόγου Διδασκόντων στον Σεβασμιώτατο Μητροπολίτη Φθιώτιδος

Ο Σύλλογος Διδασκόντων στον Σεβασμιώτατο Μητροπολίτη Φθιώτιδος

Την Παρασκευή 5 Σεπτεμβρίου το πρωί οι καθηγητές του Γενικού Εκκλησιαστικού Λυκείου - Γυμνασίου Λαμίας, με επικεφαλής τη Διευθύντρια κα Παναγιώτα Παπακώστα, επισκέφθηκαν τον Σεβασμιώτατο Μητροπολίτη μας και πρόεδρο της Σχολικής Εφορείας του Σχολείου μας κ. Νικόλαο, στο γραφείο του. Είχαν εκτενή συζήτηση με τον Ποιμενάρχη μας, για θέματα που αφορούν στη λειτουργία της Σχολής και της Εκκλησιαστικής Εστίας, ενόψει της νέας σχολικής χρονιάς 2014-2015. Έθεσαν υπ΄ όψιν του Σεβασμιωτάτου τα προβλήματα αλλα και τους προβληματισμούς τους για την λειτουργία της Εκκλησιαστικής Εστίας η οποία λειτουργεί στις εγκαταστάσεις του Σχολείου υπο την ευθύνη της Ιεράς Μητροπόλεως Φθιώτιδος.

Δείτε την είδηση στον παρακάτω σύνδεσμο:

Τελευταία Ενημέρωση στις Τρίτη, 09 Σεπτέμβριος 2014 09:59